Sanayi Boyaları ve Endüstriyel Boyalar

Endüstriyel Boyalar

Sanayi Boyası ve Rapid Endüstriyel Boyalar gibi tek kompenantlı boyalara ek olarak Indupox serisi donduruculu çift kompenantlı epoksi sistemlerinin satışını gerçekleştirmekteyiz. Tüm metal yüzeylerinde, çelik aksamların boyanmasında, saç plakalarında, galveniz yüzeylerde, makina ve motor aksamlarında, kimyasal tanklarda ve tüm borulama yüzeylerinde ürünlerimizi güvenle kullanabilirsiniz.

Endüstriyel Boyalar

Çok hızlı kuruma sağlar. Extra parlak görünüme sahiptir. Uzun ömürlüdür. Fiziksel etkilere ve darbelere dayanıklıdır. Mükemmel yapışma sağlar. 50 den fazla orjinal rengi ve istediğiniz RAL renklerini üretebilme seçeneği bulunmaktadır.

Sanayi Boyaları

Hızlı kurur. Yarı parlak görünüme sahiptir. Kötü hava koşullarına dayanıklıdır. Uzun ömürlüdür ve yüksek örtücülük sağlar. 50 den fazla orjinal rengi ve istediğiniz RAL renklerini üretebilme seçeneği bulunmaktadır.

Epoksi Boyalar

Epoksi reçine esaslı, çift komponentli, reaksiyon kurumalı ve poliamid  sertleştirici ile kürlenen son kat boyadır. Sert bir film tabakası oluşturur. Kimyasal direnci yüksek, aşınmaya dayanıklı ve korozyon önleyici yapıdadır. 

Merhaba, Ben MURAT BULUÇ

Adolin Boya ile mi ilgileniyorsunuz?
Bizimle iletişime geçin.

Genel merkezimiz İstanbul da olmakla birlikte başta Bursa, Tekirdağ, Yalova, Edirne, Eskişehir, İzmir ve Ankara olmak üzere tüm Türkiye ye Adolin Boya gönderimi yapmaktayız.
Fiyat teklifi talepleriniz ve her türlü sorunuz için aşağıdaki GSM hattından bana ulaşabilir ya da whatsapptan yazabilirsiniz.

Genç Osman Mahallesi Meslek Sokak No:19/C Güngören İstanbul

Bulyak Adolin Boya Bayi İstanbul Adresi 

0(212) 934-1093

Bulyak Adolin Boya Bayi İstanbul Telefonu 

m.buluc@bulyak.com.tr

Bize Eposta atın

Built with Mobirise bootstrap template