Silikonlu Boya

Floret silikonlu duvar boyası TSE belgeli ve su bazlı bir üründür. Tam silinebilir özelliği ile uzun yıllar kullanılabilir. Nefes alabilen yapısı ile ferah ortamlar oluşturur..

Tavan Boyaları

Adolin Lateks Tavan Boyası; doğal mat görünümlü ve su bazlıdır. Nefes alan yapısı, beyazlığı ve iyi yayılması ile müşterilerimizin memnun kaldığı bir üründür.

Yol Çizgi Boyası

Beyaz, Sarı, Kırmızı, Yeşi, Siyah ve Mavi renk seçenekleri bulunur. Asfalt yollar. beton yüzeyler ve  fabrika zeminlerinin boyanması için kullanılır. Dayanıklı ve kapatıcıdır.

Dış Cephe 

Floret Silikonlu dış cephe duvar boyaları TSE kalite belgelidir. UV güneş ışığına, yağmur ve kar yağışına dayanıklı yapısı sayesinde uzun yıllar kullanılabilir.

Amerikan Panel Kapı Boya

Solvent bazlı ve su bazlı Amerikan kapı boyası çeşitleri bulunmaktadır. Başta Beyaz olmak üzere pek çok renk tercihi yapabilirsiniz.

Sentetik Yağlı Boya

Ahşap ve metal yüzeyleri sentetik boyalar ile rahatlıkla boyayabilirsiniz. Adolin sentetik yağlı boya 50 farklı renk seçeneği ile hizmetinizdedir.

Plastik Duvar Boyası

Ev, ofis, iş yeri, fabrika ve depolarınızı Adolin Pandaplas plastik duvar boyası ile boyayabilirsiniz. Başta kumbeji ve gri olmak üzere yüzlerce renk seçeneği mevcuttur.

Antipas Boya Gri ve Kırmızı

Antipas boyalar metal yüzeylerin oksitlenmesini önler. Adolin Antipas boyalarda Gri ve Kırmızı olmak üzere iki farklı renk seçeneği vardır. 

Hemen Arayın, Fiyat Teklifi Alın

0212 934 10 93 numaralı telefonumuzu hemen arayarak  satış temsilcilerimize ulaşabilirsiniz. Bununla birlikte  bize 05313592466 whatsapp hattımız üzerinden yazarakta ulaşabilirsiniz. Çalışma arkadaşlarımız ihtiyaçlarınıza özel fiyat teklifleri ile sizlere yardımcı olacaklar. Firmamız Adolin Boya Fabrikasının ana bayisidir. Merkezimiz İstanbul Güngören dedir. İstanbul Esenler de perakende satış mağazamız ve Bursa Nilüfer ilçesinde irtibat ofisimiz bulunmaktadır.

  •  İç Cephe Boyaları ve Dış Cephe Boyaları: Yüksek kapatıcılığa sahip plastik silikonlu duvar boyası çeşitleri ile Adolin Boya Fabrikasının resmi satış noktasıyız. Başta Kumbeji ve Gri renkleri olmak üzere 50 den fazla orjinal renk seçeneği mevcuttur. Bununla birlikte istediğiniz tüm özel renkler üretilir.
  • Sanayi Boyaları: Selülozik Boyalar, Epoksi Boyalar, Yol Çizgi Boyaları, Tenis Kort Boyaları, Rapid Boyalar ve Endüstriyel Boyalar başta olmak üzere, Adolin Boya ve Kimya Sanayinin ürettiği her türlü özel ürün işletmemizden temin edebilirsiniz.
  • Vernik ve Astar Boyalar: Başta Sentetik ve Selülozik parlak vernikler, iç cephe ve dış cephe astarları, fayans yüzey astarları, brüt beton astarları, dönüşüm astarları ve panel kapı boyası çeşitleri Bulyak Adolin Boya Bayisinde toptan ve perakende olarak satılmaktadır.

Merhaba, Ben MURAT BULUÇ

Adolin Boya ile mi ilgileniyorsunuz?
Bizimle iletişime geçin.

Genel merkezimiz İstanbul da olmakla birlikte başta Bursa, Tekirdağ, Yalova, Edirne, Eskişehir, İzmir ve Ankara olmak üzere tüm Türkiye ye Adolin Boya gönderimi yapmaktayız.
Fiyat teklifi talepleriniz ve her türlü sorunuz için aşağıdaki GSM hattından bana ulaşabilir ya da whatsapptan yazabilirsiniz.

Genç Osman Mahallesi Meslek Sokak No:19/C Güngören İstanbul

Bulyak Adolin Boya Bayi İstanbul Adresi 

0(212) 934-1093

Bulyak Adolin Boya Bayi İstanbul Telefonu 

m.buluc@bulyak.com.tr

Bize Eposta atın